W PEŁNI ZINTEGROWANY SYSTEM MODUŁOWY DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

Programiści

Gotowi na sprostanie Państwa dedykowanym potrzebom.

Wdrożeniowcy

Doświadczenie, wiedza i nieszablonowe podejście do projektu.

Konkurencyjność

Nowoczesne rozwiązanie skrojone do Twoich potrzeb.

Serwis

Dedykowana platforma i ludzie na których możesz polegać.

Geneza nazwy systemu

Nazwa systemu wywodzi się od imienia egipskiej bogini porządku i prawa, sprawiedliwości i harmonii we wszechświecie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem i dostawcą oprogramowania klasy ERP (Enterprise Resource Planning) wspomagającego zarządzanie firmą, niezależnie od jej wielkości i profilu działalności. Od kilkunastu lat nieustannie dostarczamy produkt będący efektem dużej wiedzy i bogatych doświadczeń naszych pracowników.

Koncentrujemy się na tym, aby poziom świadczonych przez nas usług utrzymywał się na oczekiwanym przez Klientów wysokim poziomie. W COMP Soft sp. z o.o. wysoka jakość usług nie jest pustym słowem,a metodyka wdrażania jest u nas rygorystycznie przestrzeganym sposobem działania.

 

Czym się zajmujemy?

Wielkość naszej firmy jest odpowiednia, aby zrealizować zarówno duże projekty i wdrożenia, jak i mniejsze. Długa lista referencyjna zadowolonych Klientów jest potwierdzeniem słuszności przyjętej przez nas strategii działania.

COMP Soft sp. o.o. jest firmą informatyczną, która dostarcza kompleksowe rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw i instytucji. Proponujemy szeroki zakres usług od doradztwa opartego na analizie specyfiki przedsiębiorstwa lub instytucji, poprzez projektowanie informacyjnej struktury, po realizację projektu, jego wdrożenie i opiekę nad systemem. COMP Soft Sp. z.o.o. jest producentem wysokiej klasy systemu MAAT, posiada bardzo duże doświadczenie w obsłudze firm produkcyjnych.

Misja Firmy

Celem COMP Soft Sp. z o.o. jest sprostanie wymaganiom i potrzebom Klientów oraz bycie dla nich niezawodnym partnerem biznesowym.