Rekrutacja

Aktualne oferty pracy

Dołącz do naszego zespołu

Nasza firma cały czas się rozwija. Poszukujemy ludzi z pasją, wiedzą oraz pozytywnym nastawieniem. Chcemy, aby nasz zespół był zespołem nie tylko z nazwy ale też z zaangażowania. Ostateczna decyzja podejmowana jest na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej oraz posiadanych umiejętności. Gwarantujemy, że wszystkie informacje, którymi będzie się z nami dzielić, pozostaną tylko dla naszej wiedzy i wiadomości. Zapraszamy do kontaktu!

Programista

Opis stanowiska:

  • realizacja projektów programistycznych w zakresie systemów klasy ERP.
  • poszukujemy pracowników do siedziby firmy w Mielcu

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie informatyczne
  • umiejętności projektowo-programistyczne
  • umiejętność programowania w C# (WPF), PHP, Java i SQL
  • znajomość relacyjnych baz danych (ze wskazaniem na bazę ORACLE)

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność programowania w PL/SQL
  • znajomość zagadnień związanych z systemami ERP
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę (zgodnie z formą wybraną przez Pracownika)
  • pracę w ambitnym zespole
  • rozbudowany system premiowania

Wdrożeniowiec

  • wdrażanie systemów klasy ERP autorstwa firmy COMP Soft.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie – ekonomiczne/techniczne
  • wiedza z zakresu dziedzinowych obszarów zarządzania przedsiębiorstwem
  • umiejętność współpracy z Klientami
  • mobilność
  • prawo jazdy kategorii B
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dodatkowymi atutami będą:
  • znajomość relacyjnych baz danych (ze wskazaniem na bazę ORACLE)