COMP Soft Sp. z o.o w Mielcu  jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2017.  Została  bowiem wyróżniona w XII edycji Konkursu Gepardy Biznes 2017 i  X edycji Konkursu Efektywna Firma 2017, a to oznacza, że jest też laureatem V edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2017. COMP Soft Sp. z o.o w Mielcu  jest członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu.

Instytut Europejskiego Biznesu ocenił jej rozwój, badając dynamikę trzech parametrów: przychodów, zysku netto i kapitału własnego w latach 2015-2016. Okazało się, że średnia z tych dynamik wyniosła 18,4 proc.  To oznacza, że  COMP Soft Sp. z o.o w Mielcu rozwija się na tyle dynamicznie, że została wyróżniony w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017.

Instytut Europejskiego Biznesu przeanalizował też stosunek zysku netto do przychodów w latach 2015-2016.  COMP Soft Sp. z o.o w Mielcu działa tak efektywnie, że została wyróżniony w X edycji  Konkursu Efektywna Firma 2017. Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Instytut Europejskiego Biznesu, firma wyróżniona tego samego roku zarówno w konkursie Gepardy Biznesu jak i Efektywna Firma zasługuje też na miano Mocna Firma Godna Zaufania, bo rozwija się i dynamicznie, i efektywnie.

Statuetka Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2016. Jej głównym elementem są złączone ręce pracowników i partnerów biznesowych, tworzące mocne ogniwo gospodarki. Ręce wykonane są z mocnego metalu. COMP Soft Sp. z o.o w Mielcu  została więc też laureatem V edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2017.